راههای مختلف مهاجرت به اروپا

در حال حاضر، افراد بسیاری هستند که گرایش به زندگی در کشورهای اروپایی را دارند و زندگی به شیوه و سبک مردمان اروپایی را مناسب و بهترین نوع زندگی می دانند. هر کدام از کشور های اروپایی و هر کدام از راه های زیر برای دریافت اقامت آنها قوانین مخصوص به خود را دارند. ذکر این نکته لازم است که؛ با اخذ اقامت اروپا، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن، شخص می تواند به راحتی، در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( عضو پیمان شینگن )، رفت و آمد و یا سفر نماید و همچنین می تواند با اخذ اقامت دائم، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن، به حرفه ایی اشتغال یابد و یا ادامه تحصیل و زندگی نماید.

کارشناسان و وکلای معتبر و سرشناس ما در دفاتر ایران و اروپا نسبت به شرایط خاص هر متقاضی، بهترین راه و بهترین کشور را پیشنهادکرده و از ابتدای اقدام تا پایان راه متقاضیان را همراهی میکنند.

 لطفا جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

یک از راه های سریع و تضمینی مهاجرت ثبت شرکت برای ایجاد یک بیزینس است. اینکار به شما این امکان را میدهد که در طی مدت 6 تا 8 ماه اقامت موقت رزیدنس پرمیت اروپایی را دریافت کرده و پس از مدت حداقل 2 سال Residence permit موقت، اقامت دائم، حق شهروندی و در نهایت پاسپورت و تابعیت یکی از کشور های اروپایی را کسب کنید. در طی تمام این مدت، شخص و خانواده اش میتوانند به طور رایگان در دانشگاه ها و مدارس تحصیل کرده و همچنین بدون هیچ محدودیتی به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

یکی از مزیت های بزرگ این روش، هزینه ی نسبتا کم و موفقیت آمیز بودن پروسه در نزدیک به صد درصد موارد میباشد.

مهاجرت از طریق تمکن مالی برای افراد خاص

یکی دیگر از راه هایی که برای مهاجرت به اروپا وجود دارد، مهاجرت از طریق تمکن مالی بالا میباشد که افراد محدودی هر ساله از این طریق پذیرفته شده و به اروپا مهاجرت میکنند و پس از مدت اقامت موقت، میتوانند اقامت دائم و تابعیت یک کشور اروپایی را دریافت کنند. این نوع مهاجرت میتواند بین 6 ماه تا یک سال برای افراد واجد شرایط زمان ببرد.

مهاجرت از طریق خرید ملک

شما میتوانید با سرمایه گذاری در خرید ملک در یکی از کشور های اروپایی بلافاصله اقامت به همراه اجازه کار آن کشور را دریافت کرده و از تمامی مزیت های شهروندی از جمله بیمه، تحصیلات، کمک هزینه و وام ها و … برخوردار شوید. این روش بسیار سریع و مطمئن است و به افرادی که توانایی مالی خرید ملک در اروپا را داشته باشند توصیه میشود چرا که امکان دریافت کارت شهروندی در کوتاه ترین مدت را امکان پذیر میسازد.

راه های مختلفی برای افراد مختلف که قصد مهاجرت به اروپا را دارند وجود دارد، بنابراین قبل از هرگونه تصمیم گیری، با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، تا با بررسی شرایط و پرونده شما و خانواده ی محترمتان، بهترین طریقه ی ممکن و همچنین راحت ترین، سریع ترین و بی دردسر ترین روش مناسب با امکانات شما پیشنهاد شده و به کمک وکلا و دفاتر معتبر ما در اروپا، با آرامش خاطر اقامت خود را دریافت نمایید.

 لطفا جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

ویزای توریستی شینگن

ویزای توریستی شینگن، ویزایی است که برای افرادی که قصد سفر توریستی به یکی از کشور های حوزه شینگن را دارند و یا ملاقات یکی از اعضای خانواده که مقیم یکی از این کشورها را دارند، صادر میشود. مدت این ویزا حداکثر 90 روز میباشد و شخص، اجازه ی کار نیز نخواهد داشت.

تمامی افرادی که شهروند هیچ کدام از کشورهای اروپایی محسوب نمی شوند، به ویزای توریستی شینگن نیازمندند. این ویزا در دو نوع single entry که یک بار اجازه ی ورود و اقامت به مدت حداکثر 90 روز را می دهد و یا multiple entry که اجازه ی چند بار ورود و خروج از حوزه ی شینگن در یک بازه ی زمانی 6 ماهه در صورتی که مجموع مدت اقامت بیش از 90 روز نباشد را میدهد. این ویزا به شما این امکان را میدهد که به تمام 26 کشور حوزه ی شینگن، آزادانه سفر کنید.

برخی از مدارک مورد نیاز

  • تکمیل فرم مخصوص درخواست برای ویزای شینگن
  • عکس پاسپورتی جدید با زمینه ی سفید
  • کپی از تمامی ویزاهایی که در گذشته در تمامی پاسپورت ها خورده شده
  • پاسپورت با حداقل اعتبار 3 ماه از زمان خروج از کشور و حداقل 2 صفحه ی خالی
  • کپی رزرو بلیط برگشت
  • بیمه ی سفر و سلامت برای مدت اقامت که هزینه های تا 30000 یورو را بر عهده بگیرد
  • اثبات رزرو هتل و یا توانایی اقامت در خانه ی خانواده ی مقیم در این کشور
  • پرینت حساب بانکی 3 تا 6 ماه اخیر و یا نامه ی قبول هزینه ها توسط خانواده ی مقیم در صورت کافی نبودن تمکن مالی
  • توضیح و تفسیر هدف از سفر، تاریخ رفت و برگشت و …

حوزه ی شینگن

حوزه ی شینگن، نام گرفته بر اساس توافقنامه ی شینگن، حوزه ای شامل 26 کشور اروپایی را در بر میگیرد که مرز های خود را به سوی یکدیگر برای ورود و خروج افراد، کالا، خدمات و ارز گشوده اند و به طور متحد، با وضع قانون های یکسان و با هدف افزایش قدرت و پیشرفت بیشتر، به حکومت پرداخته اند. در این حوزه، مرز بین کشورها تنها روی نقشه وجود دارد اما در عمل این مرز ها تقریبا نادیده گرفته میشوند. این توافقنامه که در سال 1995 شکل گرفت کشورهای زیر را شامل میشود:

اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لاتوی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلونی، اسپانیا، سوئد، سوییس و لیختن اشتاین.

 لطفا جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

021-88345027-9

021-88810081-4

09198606027-9

Email: info@jahromigroup.com